Cykl spotkań z położną i dietetykiem w Chojnicach

Cykliczne spotkania dla kobiet w ciąży w przychodni Solmed w Chojnicach prowadzą położna Magda Urbaniak i dietetyk Alina Pasionek-Sikora. Spotykamy się raz w miesiącu i poruszamy różne okołoporodowe tematy. Przyjdź na spotkanie jeżeli jesteś w ciąży i masz różne pytania, czy też wątpliwości dotyczące odżywiania w ciąży, karmienia piersią i porodu.

Magda Urbaniak jest oddaną położną środowiskową, która za chwilę dołączy do grona Certyfikowanych Doradców Laktacyjnych. Prowadzi edukację okołoporodową pacjentek w ciąży, a także przyjeżdża na wizyty patronażowe po porodzie, w ramach umowy z NFZ. Służy pomocą na terenie Chojnic, Przechlewa, Człuchowa i okolic.

Alina Pasionek-Sikora jest dietetykiem z wieloletnim doświadczeniem, skończyła studia na uczelni medycznej. Pracuje głównie z kobietami w okresie prekoncepcyjnym, w ciąży, po porodzie i karmiącymi, a także z małymi dziećmi. W roku 2019 otrzymała tytuł Promotora Karmienia Piersią nadawany przez Centrum Nauki o Laktacji.

Spotkania wakacyjne zaplanowane są zawsze na godzinę 11:00 w poniższych terminach:

  • 28 czerwca
  • 26 lipca
  • 23 sierpnia

Podczas spotkań rozmawiamy na tematy dietetyczne, położnicze i związane z karmieniem piersią. Wśród tematów poruszanych znalazły się cukrzyca ciążowa, programowanie żywieniowe, dieta w ciąży, dolegliwości okresu ciąży.

Dla kogo?

Dla kobiet w ciąży.

Gdzie?

Przychodnia SOLMED, ul. Mickiewicza 39, Chojnice, poziom -1, gabinet nr 2.

Kiedy?

28.06, 26.07, 23.08 (zawsze środa), zawsze o godzinie 11:00. Spotkania trwają godzinę. Na każde spotkanie obowiązują osobne zapisy.

Koszt?

15 zł/os. (płatne na miejscu) lub przelewem.

Koniecznie się zapisz dzwoniąc lub pisząc smsa pod nr 603667226.

Koniecznie się zapisz dzwoniąc lub pisząc smsa pod nr 603667226.