Kawa na macierzyńskim Chojnice

Kawa na macierzyńskim to lokalne (w Chojnicach) spotkania dla wszystkich mam, które przybierają formę grupy wsparcia! Wpadnij na pogaduchy ze swoim maluchem. Spotykamy się zawsze raz w miesiącu. O aktualnych spotkaniach dowiesz się z mediów społecznościowych lub z zakładki aktualności. Spotkania organizuję wraz z Dominiką Daszkiewicz-Dykiert, którą znajdziesz jako Winnica Mleka.

Cel spotkań

W Kawie na macierzyńskim chodzi o to, by się spotkać i wyjść z domu. Porozmawiać z innymi kobietami o prozie życia i wymienić doświadczeniem. Czasami to Wy narzucacie jakiś temat, który Was interesuje, a czasami po prostu nie możemy się nagadać, beż żadnego motywu przewodniego. Jeżeli masz pytanie dotyczące odżywiania kobiet i dzieci lub karmienia niemowląt, to jest idealna okazja by je zadać. Widzimy, że te spotkania bez wątpienia są potrzebne w naszej lokalnej społeczności!

Miejsce

Najczęściej spotykamy się w Buduarku u Ady (Chojnice, ul. Kościuszki 30). Okazjonalnie wychodzimy do ludzi tj. kawiarnie i restauracje w Chojnicach. Kolejne spotkanie tj. 8 marca z okazji Dnia Kobiet odbędzie się na sali Nowe Miasto (I piętro kamienicy przy ul. Nowe Miasto 17). Chcemy zaaranżować tam przestrzeń dla mam z dziećmi, więc kto wie, czy nie będziemy spotykać się tam częściej. W końcu jest nas coraz więcej z każdym spotkaniem.

Czy to kosztuje?

Z założenia spotkania miały być bezpłatne. Zdarza się, że robimy zrzutki typu 10-15 zł, w związku z opłatami za sale, kawę, herbatę, czy materiałami dla dzieci (kolorowanki, kredki). Na spotkaniu prosimy o wrzucenie danej kwoty do skarbonki.

Podsumowując – czuj się zaproszona i dołącz do naszej społeczności! Nie musisz się zapisywać, wystarczy, że przyjdziesz.

kawa na macierzyńskim grupa wsparcia w chojnicach